HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 16 TEMMUZ 2024, SALI

Emet Belediye Başkanı makam odasının kapısını söktürdü

08.05.2024 10:07
Emet Belediye Başkanı makam odasının kapısını söktürdü
Emet Belediye Başkanı makam odasının kapısını söktürdü
MHP'li Emet Belediye Başkanı Mustafa Koca, göreve başladığı gün ilk işi makam odasının kapısını kaldırmak oldu.

Halkın tebrik ve ziyaretlerinin yanı sıra, her tür toplantı ve çalışmaları da kapısı sökülen makamında gerçekleştiren Belediye Başkanı Mustafa Koca;' Halka ait bu makam, daima halka açıktır ve açık kalacaktır 'dedi.

Makam odasının kapısının şeffaf kapı ile korunacağını ifade eden Belediye Başkanı Mustafa Koca, 'Geçmişte olduğu gibi bugün de şeffaf belediyecilik anlayışıyla çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Halkımızla aramızda zaten hiçbir engel ya da mesafe yoktu. Seçim çalışmalarımızda da ifade ettiğimizi gibi ayırmadan, ayrıştırmadan memleketimize hizmet edeceğiz. Şeffaf kapımızda sadece dekor ve odayı muhafaza için bulunacak. Halkımız istediği an Belediye Başkanına ulaşabilecek' dedi.

Telefonla da vatandaşların her zaman kendisine ulaşabileceğini belirten Başkan Koca,' Vatandaşlarımız Belediyemize gelip yüz yüze dertlerini ve taleplerini iletebilecekleri gibi 0 533 401 80 60 nolu telefonumuzdan bizlere her zaman ulaşabilirler. Bizim kapımız herkese açık. Emet için birlikte çalışacağız. Bu yüzden başkanlık odamızın kapısı kaldırdık. Biz çalıştıkça Emet kazanacak, Emet kazandıkça biz daha çok çalışacağız" diye konuştu.İHA
Yorumlar
Yorum bulunmuyor.
Yorumlarınızı paylaşın

--

logo

   E-posta: bilgi(@)marmara11.com
Tüm hakları Marmara11 Haberler adına saklıdır: ©2019-2024

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir.
Mobil uyumlu haber yazılımı: www.eticaret.com.tr