HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 22 HAZİRAN 2024, CUMARTESİ

Başkan Şubaşı, SODEMSEN Genel Kurul Üyeliğine seçildi

30.05.2024 13:18
Başkan Şubaşı, SODEMSEN Genel Kurul Üyeliğine seçildi
Başkan Şubaşı, SODEMSEN Genel Kurul Üyeliğine seçildi
Bilecik Belediye Başkanı Melek Mızrak Subaşı, Sosyal Demokrat Kamu İşverenleri Sendikası (SODEMSEN) Yönetim Kurulu üyeliğine seçildi.

Ankara'da Çankaya Belediyesi Zübeyde Hanım Sosyal Tesisi'nde gerçekleştirilen toplantıda, Başkan Subaşı ve Milletvekili Yaşar Tüzün, meslektaşlarıyla bir araya geldi. Birçok ilden milletvekili ve belediye başkanının olduğu toplantıda Başkan Subaşı, Bilecik ve Bilecik Belediyesi hakkında meslektaşlarıyla bilgi ve fikir paylaşımında bulundu.

''Şehrimizi her alanda en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceğiz''

Gerçekleştirilen olağanüstü kongre ve üyeliğe seçimi hakkında sosyal medya hesabında paylaşım yapan Başkan Subaşı, 'SODEMSEN 3. Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı'na katıldım. Yapılan seçimlerde SODEMSEN Yönetim Kurulu Asil Üyeliğine seçilerek şehrimizi her yerde en iyi şekilde temsil etmeye devam etmekten onur duyuyorum. Hem şehrimiz hem de sendikamız için çok güzel işlere hep birlikte imza atacağız" ifadelerini kullandı.İHA
Yorumlar
Yorum bulunmuyor.
Yorumlarınızı paylaşın

--

logo

   E-posta: bilgi(@)marmara11.com
Tüm hakları Marmara11 Haberler adına saklıdır: ©2019-2024

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir.
Mobil uyumlu haber yazılımı: www.eticaret.com.tr