HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 16 TEMMUZ 2024, SALI

CHP'nin Bilecik adayı Melek Mızrak Subaşı oldu

Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Bilecik Belediye Başkan adayı Melek Mızrak Subaşı oldu.
11.01.2024 19:55
CHP'nin Bilecik adayı Melek Mızrak Subaşı oldu
CHP'nin Bilecik adayı Melek Mızrak Subaşı oldu
CHP Sözcüsü Deniz Yücel, CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in başkanlığında toplanan Merkez Yönetim Kurulu (MYK) ve Parti Meclisi (PM) toplantılarının ardından partisinin Genel Merkez binasında basın açıklamasında bulundu. Yücel, PM toplantısında 6’sı büyükşehir olmak üzere 242 seçim çevresinde belediye başkan adaylarının kesinleştiğini ifade ederek, Bilecik Belediye Başkan adayının Melek Mızrak Subaşı olduğunu söyledi.

"Birlikte yürüdüğümüz bu yolu 31 Mart 2024 yerel seçimlerini kazanarak hep birlikte taçlandıracağız"
Bu açıklamanın ardından sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Melek Mızrak Subaşı, "CHP Parti Meclisimizin aldığı kararla Bilecik Belediye Başkan adaylığımın kesinleştiğini büyük bir heyecan ve gururla sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. CHP Parti Meclisimize, genel başkanımıza ve bu kararın alınmasında en büyük etkisi olan siz değerli vatandaşlarımıza yürekten teşekkür ediyorum. Birlikte yürüdüğümüz bu yolu 31 Mart 2024 yerel seçimlerini kazanarak hep birlikte taçlandıracak, yolun sonunda Bilecik ve siz değerli vatandaşlarımızın kazandığı mutlu bir bahar sabahına hep birlikte uyanacağız. Alınan kararın Bilecik ve ülkemiz adına hayırlı olmasını diliyorum. Adaylıkları netleşen diğer il ve ilçelerdeki tüm aday arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Ortak akıl ve dayanışma belediyeciliğini sürdürecek, başta Bilecik olmak üzere ülkemizde CHP'li belediyelerimizin sayısını artırmaya devam edeceğiz" dedi.
Yorumlar
Yorum bulunmuyor.
Yorumlarınızı paylaşın

--

logo

   E-posta: bilgi(@)marmara11.com
Tüm hakları Marmara11 Haberler adına saklıdır: ©2019-2024

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir.
Mobil uyumlu haber yazılımı: www.eticaret.com.tr