HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 16 TEMMUZ 2024, SALI

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ SAHAYA İNDİ

Bağımsız Türkiye Partisi Bilecik Belediye Başkan Adayı Mehmet Altın Bilecik’te esnaf ziyareti gerçekleştirirken projelerini vatandaşlara aktardı.
12.03.2024 20:12
BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ SAHAYA İNDİ
BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ SAHAYA İNDİ
Partisinin ebedi genel başkanı merhum Prof. Dr. Haydar Baş’ın ”Milli Ekonomi Modeli ve Sosyal Devlet Projelerini Bilecik’te uygulayacağız Bilecik Türkiye de ve Dünyada örnek şehir olacaktır açıklamasında bulunan Belediye Başkan Adayı Mehmet Altın, Bilecik’e halkın sağlıklı kaliteli ve ekonomik Ekmek tüketebilmesi için tam otomatik Bilecik Belediyesi Halk Ekmek Üretim tesisi kurulacaklarını aktardı.Bilecik’in İhracat oranını daha fazla arttırmak adına BRICS Ülkeleri AB ülkeleri ve Afrika ile gerekli iş görüşmeleri için gereken zemini oluşturacağının altını çizen Mehmet Altın, “İlimizde Özel halk dolmuşları yetersiz kalıyor bu yüzden Halkımızın rahat seyahat edebilmesi için ihtiyaca göre Bilecik Belediyesine ait Halk otobüsleri hizmet etmeye başlayacaktır. Bilecik’te Gençlerimiz BŞEÜ, öğrencilerimiz hafta sonları ilimizin sosyal alanların yetersiz olduğu için Eskişehir ve Bursa’ya gitmek zorunda kalıyor bu sorunların giderilmesi için gençlerimizle el ele verip sosyal alanları geliştireceğiz” dedi.
Yorumlar
Yorum bulunmuyor.
Yorumlarınızı paylaşın

--

logo

   E-posta: bilgi(@)marmara11.com
Tüm hakları Marmara11 Haberler adına saklıdır: ©2019-2024

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir.
Mobil uyumlu haber yazılımı: www.eticaret.com.tr