HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 16 TEMMUZ 2024, SALI

Aydıncık Eski Ülkü Ocakları Başkanı Hakan Kuzin BTP'ye katıldı.

"Atatürk benim kırmızı çizgimdir" diyerek Bağımsız Türkiye Partisin'e katıldı.
08.01.2024 20:03
Aydıncık Eski Ülkü Ocakları Başkanı Hakan Kuzin BTP'ye katıldı.
Aydıncık Eski Ülkü Ocakları Başkanı Hakan Kuzin BTP'ye katıldı.
Aydıncık Eski Ülkü Ocakları Başkanı Hakan Kuzin "Atatürk benim kırmızıçizgimdir" diyerek Bağımsız Türkiye Partisin'e katıldı.

Anamur'da ikamet eden ve Aydıncıkta Ülkü Ocakları Başkanlığı yapmış olan Hakan Kuzin İyi Partiden istifa edip Bağımsız Türkiye Partisine katıldı.

Sitemize açıklama yapan Kuzin, "Benim kırmızıçizgim Atatürk'tür. Türkiye'de tek Atatürkçü Parti Bağımsız Türkiye Partisi olduğu için o saflara katıldım. Katılmaktan ve bu ailede olmaktan çok gururluyum. Genel Başkanı Hüseyin Baş'ı takip ediyorum. Gelecek vaad eden Atatürk çizgisinden hiç taviz vermeyen bir lider ondan dolayı BTP saflarında ülkem için mücadele edeceğim."dedi.

BTP İl Başkanı Ramiz Akın, "Kardeşimiz aramıza katıldı. Hayırlı olsun. Anamur'da artık beraber mücadele edip ülkemize Atatürk çizgisinde hizmet edeceğiz."dedi.
Yorumlar
Yorum bulunmuyor.
Yorumlarınızı paylaşın

--

logo

   E-posta: bilgi(@)marmara11.com
Tüm hakları Marmara11 Haberler adına saklıdır: ©2019-2024

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir.
Mobil uyumlu haber yazılımı: www.eticaret.com.tr