HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 22 HAZİRAN 2024, CUMARTESİ

Başkan Subaşı, Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği 41. Olağan Meclis Toplantısına katıldı

05.06.2024 21:35
Başkan Subaşı, Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği 41. Olağan Meclis Toplantısına katıldı
Başkan Subaşı, Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği 41. Olağan Meclis Toplantısına katıldı
Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği 41. Olağan Meclis Toplantısı'na katılan Bilecik Belediye Başkanı Melek Mızrak Subaşı "Ülkemizde sağlıklı ve yaşanabilir bir gelecek inşa etmek için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz" diye belirtti.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı ev sahipliğinde gerçekleştirilen ve üye belediye başkanlarının katıldığı seçimde İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Cemil Tugay birlik başkanı seçildi. Bilecik Belediyesi'nin de üyesi olduğu Sağlıklı Kentler Birliği seçim programına Belediye Başkanı Melek Mızrak Subaşı ve Belediye Başkan Yardımcısı Sabri Çobanoğlu Bilecik ve Bilecik Belediyesini temsil etti.

Seçim sonrası bir değerlendirme yapan Belediye Başkanı Subaşı, ''Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği 41. Olağan Meclis Toplantısına katıldık. Gerçekleşen seçimde Birlik Başkanlığına seçilen İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Cemil Tugay'ı tebrik ediyor, görevinde başarılar diliyorum. Cumhuriyet Halk Partisi belediyeciliği ile ülkemizde sağlıklı ve yaşanabilir bir gelecek inşa etmek için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Belediye Başkanı Melek Mızrak Subaşı ve Belediye Başkan Yardımcısı Sabri Çobanoğlu, Bursa programı kapsamında daha sonra İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Cemil Tugay, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz ve Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç ile birlikte Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey'i makamında ziyaret etti.
Yorumlar
Yorum bulunmuyor.
Yorumlarınızı paylaşın

--

logo

   E-posta: bilgi(@)marmara11.com
Tüm hakları Marmara11 Haberler adına saklıdır: ©2019-2024

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir.
Mobil uyumlu haber yazılımı: www.eticaret.com.tr