HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 22 HAZİRAN 2024, CUMARTESİ

Bursaspor Başkanı Enes Çelik: 'Bursaspor büyüklüğünü hiçbir zaman kaybetmeyecek'

01.06.2024 21:43
Bursaspor Başkanı Enes Çelik: 'Bursaspor büyüklüğünü hiçbir zaman kaybetmeyecek'
Bursaspor Başkanı Enes Çelik: 'Bursaspor büyüklüğünü hiçbir zaman kaybetmeyecek'
Bursaspor Başkanı Enes Çelik, kulübün 61. kuruluş yıl dönümünüyle ilgili yaptığı paylaşımda, "Bursaspor'umuz son yıllarda yaşadığı sıkıntılara rağmen hiçbir zaman büyüklüğünü kaybetmemiş ve kaybetmeyecektir' dedi.

Bursaspor Kulübü Başkanı Enes Çelik, sosyal medya hesabından şu mesajı yayımladı: '1 Haziran 1963'te kurulan Bursaspor'umuz bugün 61 yaşında. Bursamızın en önemli değerlerinden biri olan, ülkemiz futbolunun vazgeçilmezlerinden Bursaspor'umuz, kuruluşundan bu yana elde ettiği başarılarla her zaman hafızalarda yer almıştır. Nasıl altın çamura düşmekle değerini yitirmezse Bursaspor'umuz da son yıllarda yaşadığı sıkıntılara rağmen hiçbir zaman büyüklüğünü kaybetmemiş ve kaybetmeyecektir. Bu vesileyle tüm camiamızın kuruluş yıl dönümünü kutluyor, diriliş ateşini yaktığımız bu sürecin kısa süre içinde şampiyonluklarla taçlanmasını temenni ediyorum.'İHA
Yorumlar
Yorum bulunmuyor.
Yorumlarınızı paylaşın

--

logo

   E-posta: bilgi(@)marmara11.com
Tüm hakları Marmara11 Haberler adına saklıdır: ©2019-2024

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir.
Mobil uyumlu haber yazılımı: www.eticaret.com.tr