HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 16 TEMMUZ 2024, SALI

Batan gemiden çıkartılan Hüseyin Tutuk’un cenazesi Adli Tıp Kurumu’na getirildi

Marmara Denizi'nde batan kuru yük gemisinde bir kişinin daha cansız bedenine ulaşıldı. Hüseyin Tutuk’un cansız bedeni otopsi işlemleri için Adli Tıp Kurumu’na getirildi.
20.02.2024 20:13
Batan gemiden çıkartılan Hüseyin Tutuk’un cenazesi Adli Tıp Kurumu’na getirildi
Batan gemiden çıkartılan Hüseyin Tutuk’un cenazesi Adli Tıp Kurumu’na getirildi
Batuhan A. isimli kuru yük gemisi 15 Şubat'ta İmralı açıklarında fırtına sebebiyle batmıştı. Bölgede arama çalışmalarını sürdüren Deniz Kuvvetleri Komutanlığına bağlı balık adamlar, geçtiğimiz günlerde asansör yardımıyla 51 metre derinliğe inerek, aşçı Zeynep Kılınç'ın cansız bedenine ulaşmıştı. Bugün Sualtı Savunma Grup Komutanlığı (SAS) komandoları tarafından yapılan dalışta ise kazan dairesinde bir kişinin daha cansız bedenine ulaşıldı. Ulaşılan cesedin gemi batarken eşine video gönderen Hüseyin Tutuk’a ait olduğu öğrenildi. Tutuk’un cansız bedeni, otopsi işlemleri için Bursa Adli Tıp Kurumu’na getirildi. Yapılacak otopsi işlemlerinin ardından Tutuk'un cenazesi, toprağa verilmek üzere Manisa’nın Turgutlu ilçesine gönderilecek.
Yorumlar
Yorum bulunmuyor.
Yorumlarınızı paylaşın

--

logo

   E-posta: bilgi(@)marmara11.com
Tüm hakları Marmara11 Haberler adına saklıdır: ©2019-2024

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir.
Mobil uyumlu haber yazılımı: www.eticaret.com.tr